Dom ProduktyLinia do produkcji wody pitnej

Zakład Produkcji Wody Pitnej / Zakład Produkcji Wody Pitnej i Napełniarka Na 5 galonów

Orzecznictwo
dobra jakość Linia do przetwarzania mleka na sprzedaż
dobra jakość Linia do przetwarzania mleka na sprzedaż
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonowych kartonów, cena jest niższa niż w przypadku innych firm.

—— Pan Freddie Herzberg

Kompletna linia produkcyjna pod klucz do mleka, a oni projektują układ fabryczny, pomagają nam bardzo. Dobra obsługa!

—— Pan Kiwendo Robert

Im Online Czat teraz

Zakład Produkcji Wody Pitnej / Zakład Produkcji Wody Pitnej i Napełniarka Na 5 galonów

Chiny Zakład Produkcji Wody Pitnej / Zakład Produkcji Wody Pitnej i Napełniarka Na 5 galonów dostawca
Zakład Produkcji Wody Pitnej / Zakład Produkcji Wody Pitnej i Napełniarka Na 5 galonów dostawca Zakład Produkcji Wody Pitnej / Zakład Produkcji Wody Pitnej i Napełniarka Na 5 galonów dostawca Zakład Produkcji Wody Pitnej / Zakład Produkcji Wody Pitnej i Napełniarka Na 5 galonów dostawca Zakład Produkcji Wody Pitnej / Zakład Produkcji Wody Pitnej i Napełniarka Na 5 galonów dostawca

Duży Obraz :  Zakład Produkcji Wody Pitnej / Zakład Produkcji Wody Pitnej i Napełniarka Na 5 galonów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Joylong
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: 1000L-10000L / H

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Jeden zestaw
Cena: USD100000.00-200000.00/SET
Szczegóły pakowania: pakiet eksportowy
Czas dostawy: 45days
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10 ZESTAW / MIESIĄC
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Produkty: czysta woda i woda mineralna Pojemność: 1000-10000 l / h
Pakiet: Butelka PET, 5 galonów Gwarancja: rok
Płatności: TT/LC Czas dostawy: 45days

Picie linii do produkcji czystej wody mineralnej i maszyny do napełniania do 5 galonów

Zdolność do projektowania innowacyjnych opakowań, optymalizacji masy i wytwarzania preform i pojemników nawet dla dużych rozmiarów jest kluczem do tego zastosowania.

  • Włoski design, który łączy estetykę butelek i właściwości mechaniczne
  • Lekkie opakowanie. Znalezienie najlepszego kompromisu między najlżejszą możliwą wagą i odpornością mechaniczną, w celu wsparcia obsługi linii napełniania, przechowywania i transportu oraz zagwarantowania trwałości
  • Nowa szyjka i nowa konstrukcja podstawy, aby zmniejszyć wagę tam, gdzie nie jest potrzebna i poprawić stabilność pojemnika
  • Ergonomiczny kształt, aby poprawić chwyt konsumenta również w przypadku lekkich butelek
  • Szeroka gama rozwiązań dla pojemników o dużych rozmiarach (od 5 do 20 litrów): możliwość układania w stos, składane, zwrotne lub jednokierunkowe 5 galonów pojemników na dozowniki, innowacyjne rozwiązania uchwytów

Materiał: PET, PET z recyklingu i reground, żywice biologiczne
Kształt: okrągły, kwadratowy lub zastrzeżony kształt
Rozmiar: od 150 ml do 20 litrów
Średnica szyjki: od 24 mm do 55 mm

Woda mineralna

Linie do butelkowania wody mineralnej charakteryzują się bardzo wysoką produktywnością, wysokim poziomem wydajności i dużą różnorodnością obsługiwanych pojemników: od małych rozmiarów jednorazowych (200 ml) do dużych rozmiarów 18-20 litrów dla dystrybutorów wody.
Opakowanie musi być atrakcyjne, oryginalne i posiadać silną tożsamość produktu, aby zapewnić dobrą widoczność na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Oprócz estetycznego wyglądu ważną rolę odgrywają również aspekty funkcjonalne i ergonomiczne.
Sipa jest w stanie zapewnić nieporównywalne doradztwo podczas opracowywania opakowań, dzięki szerokiemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji preform i pojemników, a przede wszystkim dzięki stałemu zaangażowaniu w badania i opracowywanie coraz to nowych, wysokowydajnych i innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych.

Woda jest delikatnym produktem wrażliwym na zmiany smaku i zapachu. Z tego powodu linie Sipa zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować wysokie standardy czystości i warunków sanitarnych. Ponadto, biorąc pod uwagę ogólnie niski koszt napełnionego produktu, dużą uwagę przywiązuje się do zmniejszenia kosztów zarządzania tego rodzaju liniami, wraz z kosztem pojemnika (rozjaśnione szyje i butelki, przez zaprojektowanie specjalnej preformy lub optymalizację procesu produkcyjnego dla istniejących) i ogólnie dla materiałów eksploatacyjnych.
Szczególnie odpowiedni dla tego sektora jest Sincro Bloc: zintegrowany system nadmuchu / napełniania / zamykania, który zarówno za pomocą dmuchaw obrotowych, jak i liniowych, gwarantuje szereg korzyści logistycznych, wysoki poziom higieny, elastyczność, zmniejszenie zużycia i jest najlepszym rozwiązaniem do obsługi ultra lekkich butelek.

Nasze doskonałe doświadczenie w zakresie opakowań i najwyższej klasy rozwiązania technologiczne umożliwiają nam tworzenie kompletnych systemów wody mineralnej, które są elastyczne, niezawodne i charakteryzują się wysoką wydajnością, przy zachowaniu jakości i bezpieczeństwa produktu butelkowanego, a także umożliwiają osiągnięcie zróżnicowania i celów rentowności.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Joylong Industry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Joylong China

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)