Dom ProduktyLinia do przetwarzania owoców

Turn - Key Bottled Fresh Linia do przetwarzania owoców bananowych 250ml - 1000ml Volume

Orzecznictwo
dobra jakość Linia do przetwarzania mleka na sprzedaż
dobra jakość Linia do przetwarzania mleka na sprzedaż
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonowych kartonów, cena jest niższa niż w przypadku innych firm.

—— Pan Freddie Herzberg

Kompletna linia produkcyjna pod klucz do mleka, a oni projektują układ fabryczny, pomagają nam bardzo. Dobra obsługa!

—— Pan Kiwendo Robert

Im Online Czat teraz

Turn - Key Bottled Fresh Linia do przetwarzania owoców bananowych 250ml - 1000ml Volume

Chiny Turn - Key Bottled Fresh Linia do przetwarzania owoców bananowych 250ml - 1000ml Volume dostawca
Turn - Key Bottled Fresh Linia do przetwarzania owoców bananowych 250ml - 1000ml Volume dostawca Turn - Key Bottled Fresh Linia do przetwarzania owoców bananowych 250ml - 1000ml Volume dostawca Turn - Key Bottled Fresh Linia do przetwarzania owoców bananowych 250ml - 1000ml Volume dostawca Turn - Key Bottled Fresh Linia do przetwarzania owoców bananowych 250ml - 1000ml Volume dostawca

Duży Obraz :  Turn - Key Bottled Fresh Linia do przetwarzania owoców bananowych 250ml - 1000ml Volume

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghai Chiny
Nazwa handlowa: Joylong
Orzecznictwo: ISO CE
Numer modelu: 200-1000 l / h

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: USD100000-500000.00/SET
Szczegóły pakowania: Eksportuj standardowy pakiet
Czas dostawy: 45days
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10 ZESTAW / MIESIĄC
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: świeże mleko, mleko w proszku Pojemność: 1000L/h
Pakiet: Plastikowy kubek, plastikowa butelka, plastikowa torba, szczytowy karton Objętość: 250ml-1000ml
Gwarancja: rok Rozwiązanie: Włącz kluczowy projekt

Butelkowana linia soków owocowych z jabłkami i jabłkami 250 ml - 1000 ml

Duża różnorodność owoców może być wykorzystana do uzyskania odpowiedniego procesu technologicznego różnych rodzajów półproduktów, począwszy od świeżych owoców zebranych z pola lub przechowywanych w magazynach o kontrolowanej atmosferze. Stopień dojrzałości, świeżość i czystość surowców są bardzo ważne, aby uzyskać sok wysokiej jakości.

Sok owocowy można uznać za zawiesinę wody, cukrów (męski: glukoza - fruktoza - sacharoza), kwasów, esencji, witamin, białek, minerałów, pigmentów i substancji pektynowych.

Najczęstsze półprodukty to:

 • Puree 'pojedyncza siła lub koncentrat
 • Chmurne lub papkowate soki o pojedynczej mocy lub koncentracie (które zawierają nierozpuszczalne stałe cząstki)
 • Usuń pojedynczą siłę lub koncentrat soku (bez substancji nierozpuszczalnych)
 • Cykl technologiczny musi zostać opracowany w celu zachowania w jak największym stopniu właściwości organoleptycznych, koloru i aromatów świeżych owoców. Tak więc, zwłaszcza obróbki termiczne, które są konieczne do uzyskania wydajności boga w niektórych etapach procesu, albo do uzyskania stabilności mikrobiologicznej, muszą być starannie ocenione, aby uniknąć zjawiska brązowienia i degradacji witamin i białek. Zabieg ten bardzo zależy od owoców PH. Obecność kwasów organicznych, takich jak kwas cytrynowy, jabłkowy i kwas winowy, w zależności od rodzaju owoców, odpowiada za niską wartość pH (1,5-4,5). Cykl termiczny jest zawsze kombinacją wartości temperatury i czasu przetrzymywania.

  Kontakt z powietrzem może być niebezpieczny dla owoców wrażliwych na utlenianie, więc w niektórych przypadkach może być konieczne przeprowadzenie pewnych etapów procesu w kontrolowanej atmosferze lub zapewnienie systemu odpowietrzania przed opakowaniem produktu.

  Bardzo ważne są również substancje pektynowe.

  W przypadku mętnych soków lub przecieru owocowego istotne jest, aby oryginalna zawartość pektyn była zachowywana podczas całej produkcji. W tym przypadku enzymy owocowe muszą być inaktywowane podczas przetwarzania tak szybko, jak to możliwe poprzez proces ogrzewania.

  W przypadku klarownych, przefiltrowanych soków potrzebny jest rozkład pektyn, aby zapewnić dobrą wydajność i wysoki stopień koncentracji soku, a to odbywa się poprzez dodanie specyficznych enzymów pektolitycznych, które hydrolizują substancje pektynowe

  Aby uzyskać klarowne soki, enzymy nie są jedynymi wymaganymi etapami, ale po tym wymagane są inne fazy, takie jak sedymentacja za pomocą środków klarujących (żelatyna - bentonit ..) i filtracja (przez próżnię i ultrafiltrację).

  Jak już powiedzieliśmy, półprodukt może być jednoskładnikowy lub skoncentrowany.

  W procesie odparowywania, usuwając część wody z owoców, koncentraty soku można uznać za stężony roztwór cukru i kwasu. Biorąc pod uwagę to i niskie PH owoców, koncentraty przecieru i soków nie są odpowiednim substratem dla bakterii potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia ludzkiego.

  Zasadniczo istnieją dwa systemy do koncentracji:

 • Puree i papkowate soki są skoncentrowane przez wyparki z obiegiem wymuszonym, w których produkt jest wymuszany przez odpowiednie odśrodkowe pompy cyrkulacyjne, aby przejść przez rurowe wymienniki ciepła do podgrzania w celu uwolnienia w komorze parowania par wody.

  Parownik jest systemem podciśnieniowym z efektem wielokrotnym, w którym pary wytwarzane w jednym efekcie są wykorzystywane w następnym w strumieniu produktu i wytwarzaniu nowych oparów, co dzieje się od najwyższej temperatury dozwolonej dla produktu w kierunku najniższej, która zwykle znajduje się wokół 42-45 ° C. Zaletą systemu jest również znaczne zmniejszenie zużycia pary na żywo.

  Dla czystego soku parownik jest zawsze efektem wielokrotnym, ale tak zwanym „rodzajem spadającej folii”, w której produkt przepływa szybko w cienkiej warstwie wzdłuż ściany pionowego wymiennika ciepła ogrzewanego w skorupie przez opary pochodzące z poprzedniego efektu. Zaletą jest to, że ogrzewanie jest bardzo szybkie, a czas przebywania w parowniku jest krótszy niż w przypadku obiegu wymuszonego, dzięki czemu zachowuje się lepszą jakość produktu.

  W połączeniu z procesem odparowywania istnieje możliwość zatrzymania lotnych aromatów owocowych, które w przeciwnym razie zostałyby utracone w skroplonej wodzie.

  Tylko sok ze świeżych, nie zgniłych owoców da dobry koncentrat aromatu. Jeśli stosuje się zgniłe owoce, ilość etanolu w aromacie gwałtownie wzrasta, co w konsekwencji prowadzi do pogorszenia jakości.

  Aby uzyskać aromaty, wtórne kondensaty odzyskuje się z wyparki i przesyła do instalacji odzyskiwania aromatu.

 • Instalacja ta składa się z dwóch głównych części: Kocioł, w którym kondensaty pochodzące z parownika są ogrzewane w celu wytworzenia par, oraz kolumna frakcjonująca, która rozdziela pary w koncentracie aromatu i słabo aromatyczny roztwór. System koncentruje aromat w stosunku 1: 150–1: 200 w porównaniu z podawaniem kondensatów. Przechowywanie aromatu musi być ustawione w niskiej temperaturze.

  Przechowywanie półproduktów owocowych można zrobić w torbie w pudełku 200 lt. głośność według następującej procedury:

  Produkt jest sterylizowany przed zapakowaniem za pomocą tubki w podgrzewaczu do puree i produktów papkowatych lub płytowego wymiennika ciepła w przypadku soków przezroczystych lub mętnych, pod warunkiem, że zawartość włókien jest niższa niż 5%.

  Ogrzewanie odbywa się za pomocą przegrzanej wody zamiast bezpośredniej pary na żywo, aby uniknąć stresu termicznego. Rura w technologii rurowej zapewnia równomierne i stosunkowo szybkie ogrzewanie, ponieważ produkt przepływa grubą warstwą, umożliwiając wymianę ciepła na „dwóch stronach”.

  Po schłodzeniu sterylizowany produkt jest wysyłany do dedykowanego wypełniacza w jednej lub dwóch głowicach napełniających w zależności od potrzebnego produktu wyjściowego, aby wypełnić worki wielowarstwowe w kontrolowanej atmosferze żywej pary, aby uniknąć zanieczyszczenia z otoczenia.

  Proces owoców zależy oczywiście od materiału rzędu i wymaganego produktu końcowego.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Joylong Industry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Joylong China

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)